Opakowania pod lupą na nadchodzącym FPL – Polska Izba Opakowań partnerem targów

 

FUTURE PRIVATE LABELS nawiązało współpracę z Polską Izbą Opakowań skupiającą producentów opakowań, materiałów opakowaniowych, maszyn i urządzeń dla przemysłu opakowań. Przedstawicieli izby można będzie spotkać na stoisku podczas Targów i uzyskać od nich informacje i materiały dotyczące tematyki opakowań.

Opakowania to jeden z wiodących tematów podczas nadchodzących targów. Zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach dotyczących opakowań, ich program jest na: http://partner.targikielce.pl/fpl/pl/warsztaty/

Do 10 października czekamy również na zgłoszenia produktów do konkursu na najlepsze opakowanie marek własnych. Udział jest bezpłatny. Szczegóły na: www.konkurs-packaging.targikielce.pl

_____

Polska Izba Opakowań udziela wsparcia w rozwoju firm z przemysłu opakowań, zapewnia obsługę edukacyjno-informacyjną. Wspiera działania na rzecz promocji i marketingu. Organizuje misje gospodarczo-promocyjne i marketingowo-informacyjne. Izba pośredniczy w nawiązywaniu kontaktów handlowych i kooperacyjnych. Wspiera obecność firm-członków Izby na polskim rynku oraz na rynkach zagranicznych.

Izba prowadzi portal branżowy www.pakowanie.info. Jest organizatorem Konkursu na prace dyplomowe o tematyce opakowaniowej i współorganizatorem konkursu na opakowanie PakStar. Przyznaje tytuły “Zasłużony dla przemysłu opakowań” oraz “Firma zasłużona dla przemysłu opakowań”. Izba jest także inicjatorem “Dnia Opakowań” (15 września).