Nowe wyzwania w zarządzaniu markami własnymi – rady i inspiracje na FUTURE PRIVATE LABELS

O trendach, innowacjach i nowych niszowych segmentach w Private Labels opowie na konferencji Future Private Labels Dorota Kałowska – ekspert Polskiej Izby Handlu i Partner w Cobalt Spark, od kilkunastu lat pracująca z sieciami w zakresie marek własnych. Z wykładu można będzie wynieść ciekawe inspiracje i pomysły co do marek własnych.

Szczegółowy program konferencji na www.futureprivatelabels.pl/pl/konferencja/
Pomysły na nowe produkty można będzie zdobyć na towarzyszących konferencji Targach Producentów Marek Własnych i od razu porozmawiać z producentami.
Wśród takich inspiracji mogą być liofilizaty produkowane przez firmę ELENA WPPH Import – polskiej firmy, która jako pierwsza wprowadziła produkty liofilizowane w naszym kraju a obecnie jest jednym z trzech największych producentów liofilizatów w Europie.


Innym przykładem jest Piekarnia OSKROBA S.A. wykorzystująca w produkcji chleba rewolucyjną technologię czystych pomieszczeń (clean room). Jest to najnowocześniejsza, a przy tym naturalna, metoda przedłużania trwałości pieczywa.
Ciekawe produkty oferuje również firma Contimax S.A. — jeden z największych producentów przetworów rybnych w kraju, której produkty zostały wyróżnione tytułem Odkrycie Roku w konkursie Laur Konsumenta 2009.
Na targach swoje produkty zaprezentuje także największy włoski producent jajek wielkanocnych Walcor, dostarczający słodycze do wielu sieci europejskich.

Zapraszamy! Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji. Więcej informacji na www.futureprivatelabels.pl